Súťaž
Máme pre vás 6 lístkov na ELÁN TOUR 2011 v Bratislave PDF Tlač Email

19. Decembra 2011, čaká zážitok aj fanúšikov ELÁNu v Bratislave, na štadióne Ondreja Nepelu. Tohtoročné turné sa členovia skupiny Elán rozhodli okoreniť príchuťou charity a v rámci svojich komunikačných materiálov poskytli priestor Slovenskému výboru pre UNICEF na spropagovanie projektu Priatelia detí UNICEF, čím aktívne pomôžu s náborom pravidelných prispievateľov – Priateľov detí UNICEF. Zároveň podporia všetky deti z košických škôl, ktoré sa v sprievode svojích rodičov môžu prísť zabaviť za špeciálnu, zvýhodnenú cenu vstupenky. Pre skupinu Elán ide v roku 2011 o jediné dva  koncerty v najväčších športových halách na Slovensku.  Tieto vianočné koncerty štartuje Elán 10. decembra v košickej Steel aréne a končí 19. decembra na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Celý článok...
 
Chceš aj ty vidieť premiéru filmu v kinách TatraFilm? PDF Tlač Email

Vyhrajte voľnú vstupenku pre dve osoby na ľubovoľný film (vrátane 3D filmu) v KINÁCH spoločnosti TatraFilm.Celý článok...
 
ČECHOMOR BUDE KONCERTOVAŤ NA ŽELEZNIČNÝCH STANICIACH UŽ KONCOM AUGUSTA ! - Súťaž PDF Tlač Email

 

Česká hudobná skupina Čechomor absolvuje koncom leta jedinečné turné po Slovensku. V rámci Viamont DSP Train Tour 2010 sa predstaví na železničných staniciach v piatich slovenských mestách. Šnúra štartuje 24. augusta vystúpením v Banskej Bystrici, nasleduje Ružomberok, Humenné, Košice a celé to ukončí koncert 1. septembra v Bratislave.
Celý článok...
 
Máme pre vás 4 lístky na Šírava FEST PDF Tlač Email

Štvrtý ročník najväčšieho hudobného festivalu na východnom Slovensku a zároveň jedného z najväčších festivalov na Slovensku. Jedinečná lokalita slovenského “mora” Zemplínska Šírava ponúka svojím návštevníkom priaznivé podmienky na kúpanie, vodné športy, plavby na vyhliadkovej lodi, rybolov a zábavu (množstvo barov a terás s občerstvením). Prvý ročník najväčšieho „východniarskeho“ festivalu oprášil zašlú slávu a bohatú tradíciu rôznych kultúrnych, spoločenských a hudobných podujatí v tejto v lete veľmi populárnej lokalite. ŠÍRAVA FEST-u sa hneď prvý rok podarilo oživiť čulý nočný život v kedysi vychytenom letovisku. Vďaka Šírava FESTu 2007 zažila obec Kaluža úctyhodnú návštevu - viac ako 18.000 festivalových návštevníkov. V uplynulých dvoch rokoch trojdňový program Šírava Fest-u ponúkol takmer kompletnú slovenskú špičku ( Desmod, IMT Smile, Gladiator, Polemic, Peter Cmorík, Robo Grigorov, Tublatanka…) a k tomu jediný letný koncert Anety Langerovej na Slovensku (2007), jediné letné festivalové vystúpenie Paľa Haberu a skupiny TEAM, festivalovú premiéru českej koncertnej megastar na východnom Slovensku - skupinu Kabát (2008 ), festivalový comeback Roba Grigorova a exkluzívne vystúpenie spoločne s IMT Smile (2007) a k tomu rekordnú návštevnosť, ktorá dosiahla v roku 2008 takmer 25.000 návštevníkov počas troch dní a podobné masy ľudí pritiahla v roku 2009 švédska star ARASH s kapelou.

Celý článok...
 
Dva lístky na Download open air - súťaž PDF Tlač Email

Download open air : V útoku nastúpi Butch... alebo zabudnite na Dedeho, svetový house sa hrá v Nemecku!

Celý článok...
 
PUNKÁČI DEŤOM UŽ O MESIAC - Súťaž! PDF Tlač Email

Už o necelé dva mesiace sa otvoria brány areálu Piešťanskej Lodenice, aby pohostila na svojej pôde jediný punkový festival na Slovensku. Benefičný hudobný festival „Punkáči Deťom 2010„ ponúkne návštevníkom tri dni hudby, rôzne atrakcie a súťaže. Na festivale, z ktorého výťažok poputuje pre choré, týrané, zneužívané, postihnuté deti, alebo deti, ktoré sa ocitli v bezprostrednom ohrození života, vystúpi viac ako 50 kapiel na dvoch pódiach.

Celý článok...
 
Ďalšia súťaž s MusicBoxom o 4 lístky na SunDance párty PDF Tlač Email

SunDance sa bude aj tento rok konať na nezmenenom mieste v rekreačnej oblasti Domaša-Dobrá, na pláži rekreačného zariadenia Dobranská Zátoka a to v sobotu 17. júla 2010 za účasti viacerých popredných DJov. Oproti minulému ročníku sa párty vracia k jednodňovému modelu ako tomu bolo pri jej premiére v roku 2008. Aj napriek tomu sa máte určite na čo tešiť na dvoch pripravovaných stagoch, na ktorých sa začne program o 17:00 a potrvá 12 hodín do 5:00 ráno.

Celý článok...
 
Súťaž s MusicBoxom o 6 vstupeniek na letný festival Benátská noc PDF Tlač Email
18. ročník festivalu Benátská noc (29.7.-1.8.) se může pyšnit několika „nej“ – první vystoupení Garyho Moora u nás, jediné vystoupení skupiny Kabát během letošního léta…..a další. Ani program čtvrtečního „warm up“ nezůstává pozadu a nabízí koncerty Kamila Střihavky, No Name, Abraxas, Aleše Brichty a dalších. Zahřívací kolo na oslavu plnoletosti festivalu Benátská noc má program, který nemají ani mnohé festivaly v hlavních časech. A protože osmnáctiny jsou vstupem do dospělosti, začíná se Benátská noc chovat zodpovědně i k životnímu prostředí. Začneme myslet ekologicky a budeme třídit odpad.
Celý článok...
 
Súťaž o dve vstupenky na PRIAMY PRENOS HEAVY METALOVÝCH SKUPÍN v MULTIKINE CITY CINEMAS PDF Tlač Email

PO PRVÝ RAZ v HUDOBNEJ HISTÓRII PRIAMY PRENOS HEAVY METALOVÝCH SKUPÍN v MULTIKINE CITY CINEMAS v Košiciach METTALICCA, SLAYER, MEGADETH, ANTHRAX dňa 22.júna 2010 o 19:00 hod. AK STE FANÚŠIKOM DRSNEJŠÍCH ZVUKOV, MÁTE JEDINEČNÚ PRÍLEŽITOSŤ SLEDOVAŤ VYSTÚPENIE "VEĽKEJ ŠTVORKY" v MULTIKINE v PRIAMOM PRENOSE v OSTROM HD ROZLÍŠENÍ a HLASITOM 5.1 KANÁLOVOM ZVUKU. DĹŽKA KONCERU cca 255 min.

Celý článok...
 
Chcete počuť skupinu Fragile naživo? PDF Tlač Email
Hrajte o dve vstupenky na koncert vo Vašom meste! Zavolajte na audiotexové číslo a odpovedzte na jednoduchú otázku:
Celý článok...
 
Súťaž o dva lístky na koncert MEZZOFORTE v Košiciach v Infiniti aréne PDF Tlač Email
Odpovedz na súťažnú otázku a vyhraj dva lístky na koncert šesťčlennej formácie Mezzoforte, ktorý sa uskutoční v piatok 21.5.2010 v Košiciach v Infiniti aréne.
Celý článok...
 
Vyhraj dva lístky na IMT Smile Tour 2010:ODYSEA DVA v Mestskej hale v Prešove PDF Tlač Email

Súťaž o dva lístky na IMT Smile Tour 2010:ODYSEA DVA v Mestskej hale v Prešove. Odpovedz na súťažnú otázku a vyhraj dva lístky na koncert kapely IMT Smile Tour 2010:ODYSEA DVA, ktorý sa uskutoční 23. apríla o 19:00 v Mestskej hale v Prešove.

Celý článok...