Recenzie
Live stream PDF Tlač Email
Napísal užívateľ Administrator   

Vysielanie televízie si môžete pozrieť tu.

Posledná úprava Pondelok, 13 Máj 2013 10:42
Celý článok...
 
"Flashback" PDF Tlač Email
Napísal užívateľ Peter   
Škótska elektronická hviezda Calvin Harris 2. novembra vypustil svoj nový singel "Flashback" z albumu Ready for the Weekend, ktorý obsahuje viacero dobrých songov – hitov ako "Ready for the Weekend", "I'm Not Alone", "Dance wiv Me". Album sa mu celkovo perfektne vydaril, myslím si, že jeho tvorba osloví aj nie práve vyznávačov elektronickej hudby.
Posledná úprava Štvrtok, 12 November 2009 19:23
Celý článok...
 
And it was New York... PDF Tlač Email
Napísal užívateľ Peter   
New York, to je druhý singel z albumu "Do You Want the Truth or Something Beautiful?" anglickej speváčky a herečky Palomy Faith Blomfield, ktorý vyšiel 13. septembra tohto roku. Paloma Faith Blomfield sa narodila 1. júla 1985 v Hackney, East London, UK.
Posledná úprava Piatok, 30 Október 2009 09:21
Celý článok...
 
HipHopper bez reťaze...alebo ére blink-blink odzvonilo? PDF Tlač Email
Napísal užívateľ Peter   
Asher Paul Roth narodený 11. augusta 1985 je americký rapper. Čo rapper? Mnohým fellas sa pri pohľade naň a jeho performance (hlavne v prvých piesňach) pozastaví hopperské myslenie. Kde nechal blink-blink vecičky?  Aha, už chápem, tým je to asi originálne. Asi. Na triku ma College, ledva vstane z gauča...Vysokoškolská party vykreslená najznámejšími znakmi, ako najväčšia opitosť, pekné dievčatá a hlavne láska ku College. To všetko v klipe k piesni "I Love College" , héj. 
Posledná úprava Piatok, 11 Spetember 2009 07:42
Celý článok...